Reikalinga naujesnė Adobe Flash Player versija.

Get Adobe Flash player

 

Simbolio prasmė slypi ne jame pačiame, bet anapus jo. Pasak Goethe`s, tikroji simbolika glūdi ten, kur tai, kas ypatinga, suvokiama kaip kasdieniška, ir ne kaip sapnas ar šešėlis, bet kaip gyvas ir momentinis atskleidimas to, kas neištirta.

Simbolis kartu yra ir ženklas, ir atsiskleidimas.

Liūtas

Liūtas - karališkas ženklas

Planeta - Saulė, gyvybės karalienė, spinduliuojanti šilumą ir gyvybės jėgą visiems aplink. Tai šilta ir draugiška, gerai vadovaujanti, norinti gyventi pilną gyvenimą – Dao - asmenybė. Liūtas - išdidus, didžiadvasiškas, drąsus, jaučiantis savo vertę. Tikėjimas - baltas angelo sparnas, valios stiprybė, darbštumas - korio akutės ir energija suteikia jėgų žingsnis po žingsnio, laiptelis po laiptelio įveikti kliūtis ir pasiekti tikslus.

Venecijos dama

Rimui

Rimui 45 VN

Šis piešinys vyriškiui, jo 45-erių metų gimtadieniui, nuo draugų. Jis sumanus - susirangiusios gyvatės, randa atsakymus - raktus, siekiantis darnos - Dao, verslus žmogus. Ypatybė - meilė vapsvoms, tad ir pavaizdavau joms būdingą nugarėlės spalvų raštą, sparnelius bei korį, kurį vapsvos, kaip ir bitelės, lipdo. Keturlapis dobilas - kas gi jo neieško... Kiekvienas šio dobilo lapelis turi skirtingą reikšmę: šlovė, gerovė, meilė, sveikata. Tigro metais gimęs, tad piešiau tigro kailio raštą. Tai šiltas, draugiškas, skleidžiantis šilumą žmogus - aukso spalvos aura, spinduliai sklinda aplink.

Gimtinė. 7 paukščiai

Gimtinė. 7 paukščiai

Paliekantys Tėviškę, pakėlę sparnus

Mylima Tėviškė, Gimtinė, Namai. Ąžuolas, sodintas sūnui, jau visas tvirtas ir suaugęs. Obelų sodas,- kas gi surinks nuo žemės prikritusius obuolius... Visi iškeliavę kas sau, tais takais takeliais į pasaulį, Su Dievo, Tėvo bei Motinos palaiminimu, su visur lydinčiu ir saugančiu Angelo Sargo sparnu. Išskrido septyni vaikai, lyg paukščiai iš lizdo... Tačiau jų širdžių dalelė liko čia, kiemo takeliuose, senojo namo languose, kloniuose, miškuose. Jei tik galėtų, paimtų ant delno taip brangią Tėviškę ir neštųsi su savimi...

Krikštynos

Krikštynos

Virginija

Virginija

Skorpio

Skorpiono paslaptis

Taip jau lemta žvaigždžių - galingasis Marsas atneša į jūsų gyvenimą sunkumus, bet taip pat ir norą juos įveikti. Tai gilus, paslaptingas, emocionalus, drąsus, darbštus, kilnus, susikuriantis draugus ir priešus visam gyvenimui žmogus. Jūs lyg šachmatų lauke stovintis karalius, kovotojas. Esate patrauklus, bet turit ir geluonį, tačiau juo naudojatės tiktai jeigu esat varomas į kampą ir verčiamas kovoti. Jūsų intuicija duoda jums slėpiningą įžvalgumą kitų žmonių atžvilgiu. Skorpionas yra gydančiojo ženklas, o vaizduotė - didžiausia jūsų dovana. Jūsų Paslaptingumas, lyg tamsioji mėnulio pusė, tampa jums našta ir pasireiškia perdėtu santūrumu, vienatve, atsiribojimu.

Tarp balto ir juodo

Tarp balto ir juodo

In ir Jang. Kinų poliariškumo simbolis. Tai pusiausvyros išlaikymas ir aukso vidurio siekimas, visame kame. Atversta knyga - tai raktas į žinių pasaulį, išminties medį apsivijusi gudri gyvatė kviečia "gilintis iki pat šaknų". Laiptai - tai nuolatiniai ieškojimai, pakilimai ir nusileidimai. Žvaigždė juodame rate - lyg apakimas per ilgai dieną žiūrint į saulę, klaida ar pamoka. Baltą keičia Juoda. Juoda ir naktis, o naktį dažiau pasijuntame vieniši, verkiame, įsiklausome savo širdies. Gyvatė čia - požeminės karalystės ir mirusiųjų šalies simbolis; ji - sapnuose mus aplankantys ir žinią perduodantys artimieji. Baltas siūlų kamuolys - tai viltis ir kelias atgal į šviesą, tiesą. Tame kelyje mums padės talismanai: širdis - meilė, inkaras - viltis ir kryžius - tikėjimas.

Rima - Valentinui

Rima Valentinui

Rasta pusiausvyra

Rasta pusiausvyra

Profesoriaus kelias

Profesoriaus kelias

Nutekėjimas

Nutekėjimas

Krintanti žvaigždė, likimo pranašė, kviečia moterį pakelti sparnus lyg Paukštei, surišti laisvai besidraikančius plaukus, palikti tėvų namus ir nutekėti lyg upei už kalnų kalnelių į sutuoktinio namus. Čia ji jau laukiama, durys praviros. Šešiakampė žvaigždė, heksagrama, simbolizuoja santuoką. "Vandens" , t.y. moteriškas, nukreiptas smaigaliu į apačią ir "Ugnies", t.y. vyriškas, nukreiptas smaigaliu į viršų, trikampiai, kurie drauge simbolizuoja užbaigtą darnią dualinę sistemą.

Moteris ieško meilės

Moteris ieško meilės

Meilė ateina, kai mes jos visai nelaukiame. Atkakli meilės paieška, tarsi kopimas ir leidimasis laiptais, niekada nenuves prie sėkmingo partnerio pasirinkimo, tik pagimdys liūdesį ir nustums į nelaimę. Meilė neegzistuoja išorėje, meilė yra visuomet mumyse. Mistinis Meilės mazgas teikia begalinę Meilę. Šio simbolio reikšmė - pradžios ir pabaigos nebuvimas.

Marija

Marija

Įkurtuvės

Įkurtuvės

Pora įsikuria gyventi jaukiuose namuose, namų sergėtojas katinas laiko raktą su širdele - šeimos santarvės ir meilės simboliu. Stogą puošia du arkliukai - dangaus apsauga namams, iš kamino kyla dūmai - šeimynos gerbuvis, prie namų auginami augalai - ir jaukumas, ir meilė gamtai, grožiui.

Harmonijos link

Harmonijos link

Anksčiau ar vėliau pajuntame poreikį pasitraukti iš kasdienybės labirintų. Esame pervargę nuo begalės minčių, baimių, dogmų - piešinyje tai išreiškiu daugybe liežuvių ir akių moters galvoje. Supinti moters plaukai, besibaigiantys obuoliu - tai kasdienis rūpestis buitimi, namais ir vaikais. Ir nežinia, kiek taip tvertume, jei ne švelnus Angelo Sargo sparno prisilietimas. Gal ir Meilė nutolo, pakito, įgavo naują vardą - Pripratimas, Patogumas. Ateina metas, kai pajuntame vidinį nerimą , verčiantį ieškoti, klausti, griauti ir iš naujo kurti. Harmonijos link...

Gyvenimo mandala

Gyvenimo mandala

Gaabrielės pasauliai

Gabrielės pasauliai

Dvyniai

Dvyniai

Drugio sapnas

Drugio sapnas

Darbštuolė

Darbštuolė

Danguolei

Danguolei

Craig

Craig

Arizona

Arizona

7 veidai

7 veidai

Artūras

Artūras

 

Į viršų